5 Şubat 2015 Perşembe

Seda ve Sena ile Kışa Merhaba Etkinliği
     Upuzun bir aradan sonra yeniden merhaba. Bu yazı girmeyişlerimi ve değiştirmek istediğim bazı şeyleri sizinle başka bir yazıda uzun uzun paylaşacağım. (umarım en azından o kadarını becerebilirim) Şimdi ise yazısını epey geciktirdiğim Seda ve Sena ile Kışa Merhaba Etkinliği'ne götürmek istiyorum sizi.

     14 Aralık günü Armada DownTown'da bizi özenle hazırlanmış çok keyifli bir masa bekliyordu. Öyle güzel  detaylar vardı ki, insanın kendini özel hissetmemesi imkansız. Sabunlar, puflar, kurabiyeler, isimlikler, Nashi Argan'ın minik hediye paketleri ve nicesi..     Tanımadığım gülen yüzlerle tanışmak, tanış olduklarımla tekrar bir arada olmak iyi geldi gerçekten. Ortam da çok hoştu, Armada'ya sık gitmeme rağmen buraya uğramadığım için pişman oldum.


      Buluşmada bazı firmalar bizzat zahmet edip geldiler ve bizlere ürünlerini tanıttılar.
İlki Cosmed idi ve sorulan tüm sorulara detaylı bir şekilde cevap verdiler, cilt analizi yaptılar.


     Ardından da Deniz Cosmetics. Pupa Milano ile tanıştırdı beni. Hatta glossundan çok memnunum şimdilik.Farmasi de bizimleydi.      Dermokil isteyen herkese detaylı bir cilt bakımı yaptı. İlk izlenimleri sorduklarımda ise herkesten aldığım ortak cevap "yumuşacııık" diye hatırlıyorum.
Ve buluşmanın en tatlı yerini süsleyen firma Fruit Flowers oldu. Dopdolu sepetler bizim için hazırlanmıştı. Diyette olmasaydım o sepetler böyle dolu kalabilir miydi acaba Allahım bu görüntü nedir yaa nedir, sabır sınavı resmen! Buluşmadaki memnuniyetten dolayı sonrasında 3-4 kez daha sipariş verdim ve yine çok memnum kaldım. Hediye ettiğim kişiler de çok beğendiklerini belirttiler.  Şahane bir hediye alternatifi olduğu için sıklıkla tercih edeceğimizi düşünüyorum. Şık ve farklı bir hediye arayanlara yaklaşan 14 Şubat öncesi şiddetle tavsiyemdir!     Aslında tüm sponsorların yolladıklarını tek tek çekmiştim fakat telefon değiştirince diğeri de sizlere ömür olduğu için gitti, kendi çekimim olan sadece bu kare kaldı. Başta aylarca emek harcayan, detaylarla tek tek uğraşan sevgili Seda ve Sena'ya, sonra da buluşmada bizleri yalnız bırakmayan sponsorlara sonsuz teşekkürler!

  Dermokil

HC Hair Care
Aspire
Fulser
Farmasi
Bebak
Selin
Özlemin Sabun Dünyası  (ÖZLEM KOKULU SABUN KOKULU TAŞ-Facebook )
Noramore (facebook-noramore)
Nashi Argan
Eeeose Labs
Gratis
Note
Kliksa
Dermadolin
Splat
Pakmaya
Otacı
Cosmed
Deniz Cosmetics
Periferi Bodrum (facebook )
Dermomarket
Rituel De Beauty
A&G Dax
Hobby
Zeren Professional (http://www.zerenprofessional.com)
Plus Canvas
Ezginin Kurabiyeleri (instagram )
Gırla Fikir
Purple Event (instagram)
Kokulu Sabun ve taş (facebook)
Essence
Fruit Flowers

New Obsessions

2 yorum:

  1. Derinnnn iyiki yanyana oturmuşuz iyiki tanışmışız canım! Geri dön blog yazmayaaaaaaa

    YanıtlaSil
  2. http://meleginhediyeleri.blogspot.com.tr/
    takipteyim tatlım bana da beklerim

    YanıtlaSil

Fikirlerinizi önemsiyorum ve merak ediyorum..:)