9 Mayıs 2013 Perşembe

Vichy Idelia BB Krem ile tanışmak ister misiniz?

Bugün sizleri Vichy’nin yeni çıkardığı Idelia BB Kremi ile tanıştırmamı ister misiniz? Eveet mi? O zaman okumaya devam…

Bakalım Vichy bu BB Krem hakkında neler demiş;

Diğer BB kremlerden farkı nedir?

İçeriğindeki Kombucha ve gelişmiş UV Filtre Sistemi ile kırışıklık görünümü üzerinde etkinlik sağlarken, SPF 25 güneş koruma faktörü içerir. Aynı zamanda ışık yansıtıcı mineral pigmentlerle zenginleştirilmiş formülü, soluk ve düzensiz cilt renk tonuna anında ışıltı verir. 

Idealia BB Krem, cilt tipi ve yaşı ne olursa olsun, tüm kadınlar için geliştirilmiştir. Solgun cilt görünümüne anında ışıltı kazandırır. İçeriğindeki UVA ve UVB filtreleri ile cildin güneş ışınlarının etkisiyle solgun ve yaşlanmış görünmesini önlemeye yardımcı olur.

Idealia bakım grubu için geliştirilmiş özel doku formülasyonu ve 2 farklı renk seçeneğiyle cilt üzerinde benzersiz bir kullanım konforu ve etkinlik sağlar.

1 BAKIM - 6 ETKİ

Cilt anında nemlenir ve ışıldar. Renkli dokusu ve Kambucha ile geliştirilmiş formülü, kırışıklık ve leke görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildi günlük UVA ve UVB ışınlarından korur. Soluk cilt görünümüne karşı geliştirilmiş, mineral pigmentli özel teknolojisi ile cilt yüzeyinde anında etki gösterir. İçeriğindeki Kombucha ile cildi katman katman aydınlatır.

- Işıltı verir
- 24 saat nemlendirir
- Kırışıklık görünümünü azaltır
- Cilt dokusunu düzeltir 
- Koyu leke görünümünü azaltır
- UVA/B ışınlarına karşı korur

HASSAS CİLTLER İÇİN UYGUNDUR – PARABEN İÇERMEZ – HİPOALERJENİKTİR


Gelelim benim yorumlarıma;

Benim için en önemli özelliği hassas ciltlere uygun oluşu. Benim cildim çok hassas ve cildimde herhangi bir hassasiyet, alerji veya sivilceye neden olmadı.

SPF25 güneş korumasının olması ve UVA/B ışınlarına karşı cildi koruyor olması güzel. Cildi zararlı güneş ışınlarından koruyarak cildin yaşlanmasını ve zamanla güneş lekelerinin oluşmasını engellemesi çok önemli benim için.

Cilde sürüldüğünde anında bir ışıltı veriyor ve soluk cilt tonunu daha sağlıklı ve güzel gösteriyor. Ayrıca benim için önemli diğer bir özelliği cilde ağırlık vermemesi.

Açık ve orta ton olmak üzere 2 renk seçeneği bulunuyor. Açık tonu, çok açık olan ten rengime tam uyum sağladı. Resimde rengini ve ciltteki duruşunu görebilirsiniz. Sadece sol alttaki fotoğraf yapay ışıkta çekildi. Bu fotoğrafta da görebileceğiniz gibi cildi daha ışıltılı gösteren mikro simler içeriyor.

Paraben içermemesi de diğer güzel özelliği. 

40ml’lık şık bir ambalaj ile satışa sunulmuş Vichy Idelia BB Kremin tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 49,9 TL.

https://www.facebook.com/VichyTurkiye
https://twitter.com/VichyTurkiye

İçerik: yeldaninevi.blogspot.com

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Fikirlerinizi önemsiyorum ve merak ediyorum..:)