15 Mayıs 2013 Çarşamba

Golden Rose Silky Touch Pearl Eyeshadow 122


     Resmen can kurtaran gibi oldu yani.Çünkü bu paket elime ulaşmadan yaklaşık 1 hafta önce,"koyu ve mat bir kahve far alayım,ama tam kahve olsun"diyordum.Sevgili Pek Bilmiş'imin blog satışıyla gelen paketten çıktı,"pes"dedirtti!:) Yazıyı kapatınca bir Mac,bir Inglot çıkacakmış gibi hissediyorsunuz.Ama çok da büyük hayal kırıklığı yok aslında.

    Zarif ve ağır bir görünümü var.

     2 yıl gider bu,daha da götürür parçalanmazsa.Genelde ömürleri bitince parçalanabiliyorlar.2.5 gram da iyi ve standart bir miktar.

     Bu farın tek sorunu biraz tozutuyor olması.Ama bu da sorun sayılmaz bence.Evet evet,farları biraz hor kullanabiliyorum.

     Elim titremiş çekerken,alkış.Üstteki görüntüde minik simler görünse de gözünüzde kesinlikle belli olmuyor.Kalıcılığı da gayet iyi,uçmuyor.Primersız bile 5-6 saat dayandığına rast geldim.Pigmentasyonu da güzel.Gölgelendirme için çok ideal bir renk.Olması gereken,banko renklerden biri.

     Fiyatı konusunda bir fikrim yok,bu markadan hiç tekli far almadım incelemedim de.Uçuk olduğunu sanmıyorum.Zaten Golden Rose her ürününde farklı zamanlarda %50 indirim yapıyor,takipte kalmanız yeterli.

8 yorum:

 1. Golden Rose'un bu tekli farlarını baya sevdim ben de :) Online sitesinden indirime girdiği sıralar 2 renk kaptım. Yapıları çok güzel,yumuşacıklar ve baya da kalıcı cidden. Güle güle kullan sen de canım,renk çok hoş ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi yapmışsın canım ben de güzel renkler buldukça sanırım tercih edeceğim.Çok teşekkür ederim sen de güle güle kullan:)

   Sil
 2. Bende de var bu renk geçen yıl Trendyol'dan 5 tl ye almıştım :) Çok memnunum gölgelendirme için kullanıyorum ..
  Sevgiler, hazioz.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Güle güle kullan derinim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oyy kuzum benim sağ ol daha cicileri sana olsun:)

   Sil
 4. canım benimmm :) nasıl sevindim tam istediğin renk çıkmasına :) güzel günlerde kullan bitanem benim :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İstediğim+ihtiyacım olan bir renkti kuzum çok çok sağ ol tekrar <3

   Sil

Fikirlerinizi önemsiyorum ve merak ediyorum..:)